Kursy

Rodzaje kursów


Kursy angielskiego dla najmłodszych, od października do czerwca. Motywem przewodnim programu jest miś Teddy Eddie, który łączy wspaniałą zabawę z prawdziwą nauką języka angielskiego. Wyjątkowe zajęcia pełne humoru i niespodzianek.

Kursy angielskiego i niemieckiego w małych 7 – osobowych grupach, od października do czerwca. Program Germanicus® Kids&Teens to wspaniała zabawa, skuteczna nauka, plan zajęć dopasowany do zajęć szkolnych dzieci i stała współpraca z rodzicami.

Kursy w małych, starannie dobranych 7 – osobowych grupach, od października do czerwca. Program Germanicus® Kids&Teens kładzie nacisk na rozwój wszystkich umiejętności językowych zgodnie z podstawą programową MEN i przygotowuje do wszystkich certyfikatów językowych.

W grupach maxi (5-7 osób), grupach midi (3-4 osoby), grupach mini (2 osoby) dla dorosłych od października do czerwca. Wszystkie poziomy zaawansowania; profil ogólnojęzykowy, biznesowy i specjalistyczny.

Przez cały rok, także w sezonie letnim. Prywatne grupy tworzone są przez 2 lub 3 osoby (koledzy, przyjaciele, znajomi) z indywidualnym, elastycznym planem zajęć i programem dostosowanym do indywidualnych potrzeb i wymagań uczestników.

Przez cały rok, także w sezonie letnim. Program, częstotliwość oraz godziny zajęć „skrojone na miarę”, dostosowane do konkretnych potrzeb klienta.

Kilkutygodniowe kursy o różnej intensywności, w okresie letnim, od lipca do września. Zajęcia skoncentrowane na mówieniu, bieżąca tematyka, praktyczne dialogi i użyteczne słownictwo, małe grupy.

We współpracy z renomowanym LEC Centre wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na kursy do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, a także do USA. Starannie dobrane szkoły, wizytowane przez LEC Centre, bogata oferta zajęć językowych i sportowych.

Kursy i szkolenia in-company, ogólnojęzykowe, biznesowe i specjalistyczne. Analiza potrzeb, audyty językowe, oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy.