Kursy

Rodzaje kursów


Kursy angielskiego dla najmłodszych, od października do czerwca. Motywem przewodnim programu jest miś Teddy Eddie, który łączy wspaniałą zabawę z prawdziwą nauką języka angielskiego. Wyjątkowe zajęcia pełne humoru i niespodzianek.

Kursy angielskiego i niemieckiego w małych 7 – osobowych grupach, od października do czerwca. Program Germanicus® Kids&Teens to wspaniała zabawa, skuteczna nauka, plan zajęć dopasowany do zajęć szkolnych dzieci i stała współpraca z rodzicami.

Kursy w małych, starannie dobranych 7 – osobowych grupach, od października do czerwca. Program Germanicus® Kids&Teens kładzie nacisk na rozwój wszystkich umiejętności językowych zgodnie z podstawą programową MEN i przygotowuje do wszystkich certyfikatów językowych.

W grupach maxi (5-7 osób), grupach midi (3-4 osoby), grupach mini (2 osoby) dla dorosłych od października do czerwca. Wszystkie poziomy zaawansowania; profil ogólnojęzykowy, biznesowy i specjalistyczny.

Przez cały rok, także w sezonie letnim. Prywatne grupy tworzone są przez 2 lub 3 osoby (koledzy, przyjaciele, znajomi) z indywidualnym, elastycznym planem zajęć i programem dostosowanym do indywidualnych potrzeb i wymagań uczestników.

Przez cały rok, także w sezonie letnim. Program, częstotliwość oraz godziny zajęć „skrojone na miarę”, dostosowane do konkretnych potrzeb klienta.

Kilkutygodniowe kursy o różnej intensywności, w okresie letnim, od lipca do września. Zajęcia skoncentrowane na mówieniu, bieżąca tematyka, praktyczne dialogi i użyteczne słownictwo, małe grupy.

We współpracy z renomowanym LEC Centre wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na kursy do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, a także do USA. Starannie dobrane szkoły, wizytowane przez LEC Centre, bogata oferta zajęć językowych i sportowych.

Kursy i szkolenia in-company, ogólnojęzykowe, biznesowe i specjalistyczne. Analiza potrzeb, audyty językowe, oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy.

sunLATO W MIEŚCIE!

Nie wiesz, jak zorganizować dziecku lato?
My mamy fantastyczne zajęcia dla dzieci.

Zadzwoń!

Napisz!

Zapytaj!

holidayWakacyjne kursy intensywne!

Chcesz mówić
po angielsku?
po niemiecku?
po hiszpańsku?

Super kursy super ceny!

Zadzwoń!

Napisz!

Zapytaj!