Zapisz dziecko na turnusy wakacyjne z językiem angielskim!

Chcesz zorganizować dziecku wakacje pełne atrakcji? Nasze turnusy wakacyjne są idealnym rozwiązaniem.  W tym roku czeka na dzieci jeszcze więcej atrakcji!

Przygotowaliśmy dwa zupełnie różne plany turnusów do wyboru. Nowością będą z pewnością: tematyczne warsztaty LEGO podczas dnia superbohatera oraz dnia naukowego, dzień prehistoryczny, podczas którego dzieci zbudują własną kapsułę czasu i odwiedzą Park Powrót do Przeszłości, dzień muzyczny, gdzie dzieci będą miały okazję stać się na chwilę gwiazdami estrady i założyć własny zespół oraz uczestniczyć w muzycznych warsztatach oraz dzień marynarza z wycieczką do Akwarium Gdyńskiego. Nie zabraknie również innych atrakcji: budowania własnego szałasu podczas dnia rycerskiego, szukania skarbu w dzień piracki oraz wyjazdu do Wild West Ranch podczas dnia indiańskiego. Do naszej oferty dokładamy także codzienne zabawy z językiem angielskim!

W te wakacje nie ma mowy o nudzie! Nie zwlekaj i zarezerwuj dla swojego dziecka miejsce na turnusie już teraz! 58 669 22 99