Aktualności

Co nowego

Letnie turnusy językowe dla dzieci w Rumi

Serdecznie zachęcamy dzieci w wieku od 5 do 11 lat do wzięcia udziału w naszych letnich turnusach językowych. Z nami na pewno nie będzie nudno! :)

Na Wasze pociechy czeka wiele atrakcji, m. in. dni tematyczne: dzień małego odkrywcy, w którym będziemy eksperymentować z tonącymi przedmiotami, dzień rycerski, czyli budowanie szałasu Robin Hooda i uwielbiane przez najmłodszych podchody! W dzień filmowy przewidziane są gry i animacje cartoon characters oraz projekcja bajki. W dzień piracki zrobimy czapkę piracką z prawdziwego zdarzenia, a na podstawie mapy będziemy szukać skarbu w okolicach szkoły. Dzień indiański obejmuje m.in. wyjazd grupy do Wild West Ranch w Rumi. Do naszej oferty dokładamy także codzienne zabawy z językiem angielskim!

Dla kogo? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

 Gdzie? Nasza szkoła w Rumi przy ul. Stoczniowców 7.

 Kiedy? Przewidzieliśmy turnusy  dniach 3-7 lipca, 10-14 lipca, 17-21 lipca, 24-28 lipca oraz 31 lipca-4 sierpnia.

Nie ma terminu, który Ci odpowiada? Prześlij nam swoją sugestię :)

 Za ile? Cena regularna* turnusu to 579,00 PLN i zawiera wszelkie koszty zorganizowanych wyjść, ubezpieczenia, materiałów oraz wyżywienia.

 * Przy rezerwacji do końca maja cena wynosi 499,00 PLN a w przypadku kursu dla rodzeństwa i naszych stałych klientów cena wynosi 449,00 PLN.

Co oferujemy? Opiekę od 07:00-17:00, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, materiały do nauki i zabawy, zajęcia warsztatowe, codzienne zabawy z językiem angielskim.

 Więcej informacji znajdziesz tu: http://www.germanicus.pl/kursy/kursy-intensywne/

sunLATO W MIEŚCIE!

Nie wiesz, jak zorganizować dziecku lato?
My mamy fantastyczne zajęcia dla dzieci.

Zadzwoń!

Napisz!

Zapytaj!

holidayWakacyjne kursy intensywne!

Chcesz mówić
po angielsku?
po niemiecku?
po hiszpańsku?

Super kursy super ceny!

Zadzwoń!

Napisz!

Zapytaj!