Aktualności

Co nowego

Letnie turnusy językowe dla dzieci w Rumi

Serdecznie zachęcamy dzieci w wieku od 5 do 11 lat do wzięcia udziału w naszych letnich turnusach językowych. Z nami na pewno nie będzie nudno! :)

Na Wasze pociechy czeka wiele atrakcji, m. in. dni tematyczne: dzień małego odkrywcy, w którym będziemy eksperymentować z tonącymi przedmiotami, dzień rycerski, czyli budowanie szałasu Robin Hooda i uwielbiane przez najmłodszych podchody! W dzień filmowy przewidziane są gry i animacje cartoon characters oraz projekcja bajki. W dzień piracki zrobimy czapkę piracką z prawdziwego zdarzenia, a na podstawie mapy będziemy szukać skarbu w okolicach szkoły. Dzień indiański obejmuje m.in. wyjazd grupy do Wild West Ranch w Rumi. Do naszej oferty dokładamy także codzienne zabawy z językiem angielskim!

Dla kogo? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

 Gdzie? Nasza szkoła w Rumi przy ul. Stoczniowców 7.

 Kiedy? Przewidzieliśmy turnusy  dniach 3-7 lipca, 10-14 lipca, 17-21 lipca, 24-28 lipca oraz 31 lipca-4 sierpnia.

Nie ma terminu, który Ci odpowiada? Prześlij nam swoją sugestię :)

 Za ile? Cena regularna* turnusu to 579,00 PLN i zawiera wszelkie koszty zorganizowanych wyjść, ubezpieczenia, materiałów oraz wyżywienia.

 * Przy rezerwacji do końca maja cena wynosi 499,00 PLN a w przypadku kursu dla rodzeństwa i naszych stałych klientów cena wynosi 449,00 PLN.

Co oferujemy? Opiekę od 07:00-17:00, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, materiały do nauki i zabawy, zajęcia warsztatowe, codzienne zabawy z językiem angielskim.

 Więcej informacji znajdziesz tu: http://www.germanicus.pl/kursy/kursy-intensywne/